Problemy z byłym pracodawcą? Znamy na nie rozwiązanie

businessman-432663_1280Często jest tak, że dotykają nas różnego rodzaju problemy związane z prawem pracy. Niestety bardzo często wiążą się one z nieuczciwymi pracodawcami, którzy oszukują swoich podwładnych rzekomo w imię prawa. Jeśli i Ty czujesz się oszukany, jeśli sądzisz, że Twój pracodawca jest Ci coś winien, choć już dawno przestałeś dla niego pracować, to zgłoś się do nas. Opowiedz nam o swoim problemie a my postaramy się znaleźć najbardziej optymalne rozwiązanie.

Zgłaszając się do nas masz pewność, że Twoją sprawą zajmie się ktoś z wysokimi kwalifikacjami, ktoś , kto doskonale będzie wiedział jak Ci pomóc. Nasi specjaliści – adwokaci z różnych dziedzin prawa są na bieżąco z wszystkimi nowościami i zagadnieniami, które ulegają ciągłym zmianom. Prawo pracy to szczególnie ważna i istotna dziedzina i niestety nadal skonstruowane jest w taki sposób, by dawać duże pole manewru wszystkim pracodawcom. Na szczęście nie ma sytuacji bez wyjścia i my zajmiemy się już tym. Aby sprawiedliwość znalazła swoje miejsce także po stronie pokrzywdzonego pracownika.

Jeśli czujesz się pokrzywdzonym pracownikiem, jeśli Twój pracodawca w wyraźny sposób nie przestrzega prawa, jeśli czujesz się pokrzywdzony albo jeśli posiadasz dowody na to, że Twój pracodawca działa niezgodnie z przepisami prawa – już dzisiaj zgłoś się do nas. Pomożemy znaleźć Ci najlepsze rozwiązanie.

Napisz do nas, e-mail ,zadzwoń lub przyjdź osobiście. Gwarantujemy, że nie zostawimy Cię z Twoim problemem sam na sam. Na zespół tylko czeka na zadanie, jakie polecisz mu do wykonania. Dokładnie przeanalizuje problem i co najważniejsze – podpowie Ci jakie podjąć dalsze kroki.

Comments are closed.